Styrelsen

Det är vi som styr distriktet Stockholm.

Alla stora beslut går genom oss och om du vill vara med och påverka, skicka in en motion eller ställ en fråga! Vi finns till för våra medlemmar!

Ta kontakt med någon av oss, eller mejla till

styrelsen@viunga.org

 

Ordförande

Lovisa Ådén

Förening: Vi Unga på Tynningö

lovisa@viunga.org

 

Theodor Lassey

Förening: Sköndal Vi Unga

Theodor@viunga.org

 

Mohamed Husein 

Förening: Västerort Vi Unga

mohamed@viunga.org

 

Alva Backman 

Förening: Vi Unga på Tynningö

Alva@viunga.org

 

Felicia Eklöf 

Förening Sköndal Vi Unga

felicia@viunga.org