Personal

Förbundspersonal

Joakim Stålåker

Joakim är generalsekreterare och leder arbetet på förbundskansliet. Han ansvarar för organisationens ekonomi, personalfrågor, utveckling och administrativa frågor.

joakim.stalaker@viunga.se
Telefon: 072-317 78 78

 

Philip Eldrot

Philip är kommunikatör och ansvarar för förbundets interna och externa kommunikation, administration och medlemsstöd.

philip.eldrot@viunga.se
Telefon: 070-855 30 68

 

Distriktspersonal

Malin Danielsson

Malin är verksamhetsutvecklare i Vi Unga Västra.

malin.danielsson@viunga.se
Telefon: 070-855 30 35

 
 

Najib Abobakr

Najib är verksamhetsassistent i Vi Unga Västra.

najib.abobakr@viunga.se

 
 
 

Alice Andrews

Alice är projektledare för projektet Unga Arrangörer
och arbetar i 8 kommuner som ingår i Vi Unga Västra.

alice.andrews@viunga.se

 
 
 

Amanda Eklund

Amanda är verksamhetsutvecklare i Vi Unga Stockholm.

amanda.eklund@viunga.se

 
 
 

Caroline Ullman – Föräldraledig

Caroline är projektledare för projektet Organisera Mera i Vi Unga Uppsala (Östhammars Kommun).

caroline.ullman@viunga.se
Telefon: 072-310 13 71

 
 
 

Pia Selin 

Pia är vikarierande projektledare för projektet Organisera Mera i Vi Unga Uppsala (Östhammars Kommun).

pia.selin@viunga.se

 
 
 

Johan Hedberg

Johan är projektledare för projektet Unga Kan och Vill i Vi Unga Gävleborg.

johan.hedberg@viunga.se
Telefon: 070-730 82 39

↑ Till toppen